Efektivně využitý čas

4 tipy, jak využít tu trochu času, co máš, aby to neslo

Nemám čas.

Mám málo času.

Nestíhám.

Nevím, co dřív.

Cítím se zahlcená.

 

Taky říkáš takové věty? Taky vnímáš čas jako nedostatkové zboží

Vidím to všude kolem sebe, rozumím, ale zároveň vím, že se to dá měnit. 🙂 Minimálně zefektivněním kroků, které v daném čase chceš udělat. A v podnikání je efektivita prostě nad zlato.

Takže pokud máš pocit, že máš málo času na svůj projekt — a je jedno, jestli ho reálně “máš” hodinu týdně, hodinu denně nebo každý den několik hodin — tak se pojď podívat na 4 kroky, které tě zachrání od nestíhačky a zahlcení.

4 jednoduché kroky

1. Začni od prodeje. Jo, já vím, že teď potřebuješ tohle a tamto, z hlavy ti tryskají nápady, tlačí tě čas, měla bys mít web a sdílet na sítě, ale i přesto se teď na 5 minut zastav a rozhodni se, co chceš prodávat.Bude to konzultace, kurz, služba, produkt? Máš toho víc? Teď si vyber 1 věc a na tu se zaměř.

 

2. Jaký 1 krok teď můžeš udělat, aby ti přinesl největší užitek směrem k prodeji? Ten udělej.
Může to být prodejní stránka, prodejní příspěvek na sítě, pozvánka do skupiny nebo e‑mail s neodolatelnou nabídka pro tvou komunitu.
 
 
3. Sdílej a recykluj.
Vytvořila jsi prodejku? Sdílej to na sítích, v e‑mailech i mezi přáteli. Napsala jsi příspěvek do skupiny? Sdílej to na profilu a dalších místech. Napsala jsi klientkám osobně neodolatelnou nabídku? Natoč o tom video, jakou máš radost (i strach) a jak se klientky cítí, když řeknou ANO. Napsala jsi blogový článek? Napiš o tom e‑mail. 🙂

Tak co? Jak ti to zní?

Jednoduché, ne? Tak pojďme na krok 4, na který není dobré zapomínat:

 

4. Hledej v tom radost.Efektivita bez radosti totiž dlouhodobě nefunguje. Zato radostná efektivita je vstupenkou k božímu podnikání, které “nese” a baví. Ideálně v každém pracovním bloku (a protože nežijeme v ideálním světě, tak aspoň každý týden :-)) zařaď ty činnosti, které tě baví tak moc, že zapomínáš na čas a že bys je klidně dělala i zadarmo. 🙂

Máš chuť i na 5. krok?

5. Začni s časem pracovat jinak. Tak, abys nefungovala z věčného nedostatku. Tak, abys cítila lehkost, radost a zároveň byla stále efektivní.
Ráda ti s tím pomůžu osobně.
» Díky pořádnému time managementu zjistíš, kde čas na svůj projekt najít, aniž bys měla výčitky, že se nevěnuješ rodině, partnerovi nebo sama sobě.
» Díky proskenování tvého prodeje a cesty k němu zjistíš, které kroky jsou pro tebe skutečně efektivní, které k tomu prodeji opravdu vedou, a jestli skutečně prodáváš. 😉
» Díky otevírání strachů, obav a sabotérů budeš prodávat a být vidět s mnohem větší lehkostí a sebejistotou.
 
Budeš prostě spokojená podnikatelka.

 

Chceš? Napiš mi a probereme to. 🙂 Nebo rovnou mrkni na mou byznysovou podporu.