Individuální konzultace

Povedu tě do tvé ženské síly, smyslnosti a zářivosti. Zjistíš, kdo jsi a kam jdeš, a naučíš se jít svou cestou plná energie.
Pomohu ti vyladit 3 pilíře spokojeného života.

Vztah k sobě samé

Pomůžu ti sladit tvou energii (ženskou – mužskou, cyklickou, smyslnou, prostě životní :-)), prohloubit tvou sebelásku a rozpustit strachy, bloky a nefunkční vzorce.

Objev svou ženskost, buď sama sebou a staň se tvůrkyní svého života. Zpracuj své problémy, strachy i špatné vzorce chování. Nech se vést hlouběji do svého nitra, kde sama najdeš odpovědi na svoje otázky. Jdi do akce a začni tvořit svůj život podle svých představ.

Partnerský vztah

Pomůžu ti rozdmýchat v sobě smyslnou energii tak, aby ses i v dlouhodobém vztahu cítila jako bohyně.

Naučím tě základy partnerské komunikace, která má respekt, jiskru a šmrnc.

Naprosto výjimečným propojením konzultace praktickými technikami tě podpořím v probuzení životní energie a oživení smyslnosti. Stoupneš si do své zářivé síly a naučíš se přitáhnout pozornost svého (či potenciálního) partnera.

Bez tlaku a stresu, s vášní a radostně

Vztah k práci

Přináší Ti podnikání spíš stres a únavu, než radost z žití vlastního poslání?

Nakolik žiješ své poslání?

Pomůžu ti jít v podnikání do té správné akce, která je efektivní, ale taky hravá, radostná a plná flow.

„Rozporcujeme spolu slona“, pomůžu ti utřídit si priority a dostat do rovnováhy mužskou energii, která ti pomůže věci zorganizovat a dokončit, s energií ženskou, díky které budeš tvořit ve flow a lehkosti).

Co můžeš čekat?

Velmi snadno se dokážu napojit na svoje klientky a vcítit se do jejich problémů. Pomocí aktivního naslouchání a kladení otázek dosáhnu toho, že žena sama přijde na řešení a vymyslí i plán realizace.

Ponoříme se společně do vizualizací a dalších technik, které pracují s podvědomím. Zapojíme fantazii, cit a intuici. Nebudeš pouze přemýšlet a odpovídat na otázky, ale také se protáhneš, abys změn ve svém životě dosáhla i díky zapojení svého těla.

Jako koučka budu tvou laskavou průvodkyní v objevování tvé ženské krásy a jedinečnosti. Najdeš u mě porozumění a vcítění se do tvé situace a také nadšení a radost, kterou se snažím ženám předávat.

Konzultace trvají 60 minut a probíhají formou hovoru přes Zoom. Nejlepší výsledky přináší dlouhodobá spolupráce, proto nabízím výhodné balíčky.

Jakmile si vybereš svůj balíček (nebo konzultaci) a zaplatíš ho, pošlu ti odkaz na rezervační systém. V něm si vybereš termín tak, aby ti vyhovoval. 🙂

REFERENCE

Cena

1 konzultace

1 x 60 minut

1 900 Kč

3 konzultace

3 x 60 minut

5 700

5 100 Kč

6 konzultací

6 x 60 minut

11 400

9 000 Kč