Mám tu pro tebe

skvělý posun

První pomoc
proti vzteku

Jak si pomoct, když tě pohltí vztek a ty ztratíš kontrolu.

 

Prodávej s jistotou
a ráda

Pojď prodávat, jako by ses nebála. Pojď se naučit, jaké kroky jsou pro tebe nejlepší.
Pojď si prodej užívat a opravdu vydělávat.

Úspěšná v prodeji

Nauč se psát texty z hloubi duše svých klientek. 
Nech své texty prodávat za sebe a buď tu pro své klient(k)y ve chvíli, kdy se potřebují rozhodnout!

REFERENCE

Jiný pohled na prodej

Odnesla jsem si přesně, to pro co jsem si přišla! Přesně to, co jsem potřebovala pro teď i pro budoucnost.

Byl to především jiný pohled na prodej. Pohled takový, že i prodej je vztah a o ten je třeba vždy pečovat a vědět, s kým ten vztah buduji 😊 Především tedy taky, KDO v tom prodeji JSEM JÁ SAMA A CO PŘINÁŠÍM.

A nejen to, odnesla jsem si velmi mnoho praktických návodů, jako je šablona prodejky, ke kterým se budu postupně vracet, protože to bylo hutné 😁 A už si nemyslím, že má tvorba neosahuje prodej 😉
Jana Vorreiterová
Průvodkyně ženskými kruhy 
Přišla jsem na to, proč mi prodej nefunguje

Nevěděla jsem si rady se svou prodejní e‑mailovou sérií a potřebovala jsem přijít na to, proč mi prodej nefunguje. A to Eva na 100 % splnila.

Získala jsem obecný i konkrétní návod a osnovu, jak svou prodejní sérii napsat. Lepší spolupráci jsem si nemohla přát!

Předtím jsem měla otevíratelnost maximálně 30 %, proklik maximálně procento a konverze téměř nulové. 
Teď ale nestačím zírat. Výjimkou není ani 50 % open ratekliknutí se pohybují mezi 3–7 %. Konverze ve funnelu je víc než jedno procento!
Pro mě naprosto neuvěřitelné.
Tvoje rady využívám i v ostatních e‑mailech a třeba teď jsem zaplnila půlku skupinového kurzu jen přes e‑mailing. A to mi předtím vůbec nefungoval!
Hana Stejskalová
Do angličtiny zvesela
Jsi moje osobní podnikatelská masérka 🙂

Přesně dokážeš odhadnout, co potřebuju.
Dokonale najdeš citlivá, někdy bolavá, místa a umíš je efektivně a zároveň citlivě rozmasírovat a já vím, že víš proč. Nenecháš mě jen tak ležet a nechat se hladit, ale vedeš mě tak, aby to mělo smysl.

Mám u Tebe jistotu, že pokaždé, jakmile vše dosedne, má to úžasný efekt v praxi! Už několikrát jsem se přesvědčila o tom, že mít Tě za mentorku pro mě v praxi znamená dosáhnout mnohem většího úspěchu (nejen finančního), než jakého bych dosáhla sama!

Díky Tvému vedení se cítím čím dál víc sebejistá a taky klidná, protože mám nádhernou podporu “v zádech” 🙂
Moc děkuju! Každý den mentoringu si užívám a jsem za něj sama sobě vděčná 💜
Lenka Kejzlarová
Kurzy a motivace pro předškolní pedagogy
Tahle nabídka mě zastihla ve chvíli největšího zoufalství. 

Nemám totiž ráda psaní dlouhých textů.
Byla jsem ze svého nového kurzu nadšená, moc jsem se na něj těšila, ale když jsem dopsala prodejní stránku a přečetla si ji, nadšení mě přešlo. Tušila jsem, že by ta stránka potřebovala víc textu, ale žádná další slova mě nenapadala.

S radami a podporou od Evičky začala slova přicházet “sama” a zvládla jsem napsat tolik textu jako ještě nikdy.

Jsem nadšená z každé věty, kterou jsme společně vytvořily.

Mám hezčí prodejní stránku, než jsem si uměla představit a svůj kurz už zase miluju. 
Vanda Žáčiková
Lektorka španělštiny
Jednoznačná důvěra

Nevím jak to Evča dělá, ale umí naslouchat až do hloubi toho co někdy ani nedokážu slovy vyjádřit.

Jednou už mi start vykročit do online podnikání nevyšel, chyběla podpora v jednotlivých krocích, kde jsem se tzv. často zasekla a bránilo mi to pokračovat dál. S Evčou to bylo jiné, protože věděla, jak pokračovat a směřovala mě smysluplně dál

. Cítila jsem vděčnost za každý den, že nejsem na to sama, a hlavně pocit bezpečí a větší jistotu při vystupování z komfortních zón.

Pomoc postavit základy a pokračovat radostně dál je super pomoc, za kterou jsem Evči moc vděčná. Ještě jednou Evi, děkuji, děkuji, děkuji. 🙂
Lenka Šťavíčková
Podpora vysoce citlivých dětí
Zase můžu zářit

Její práce tě nakopne a vystřelí, mentoring je naprosto boží.

Já si díky němu mimo jiné konečně vytvořila první prodejní stránku, která konečně na za něco stojí.

Její individuální provázení je krásné a léčivé. Evča vás prostě nenechá padnout. Když se ti nechce, nebo nemáš síly, dá pochopení, ale zároveň má úžasný tah na branku a vždy najde cestu, jak tě přivést zpět.

Dokáže vidět věci, které ty nevidíš, a posunout tě tak, abys je začala vidět taky. No a přesně takto mě v době, kdy jsem se cítila unavená a bez chuti jít do akce pomohla to zase víc rozjet a já zase můžu zářit a podporovat ženy na jejich cestě za spokojenou myslí i tělem, pořádat ženské kruhy a tvořit nové rituály.
A pokud i tebe volají témata jako sebeláska, vnitřní dítě, změna zapsaných programů, Diastáza neboli rozestup břišních svalů, pánevní dno, funkční střed těla, stav těla bez bolesti, psychosomatika, rituály, byliny, masáže, dechové techniky a jiná podobná témata, budu se těšit na setkání.
Alena Klečková
Celostní podpora ženám na těle i duši
K Evči jsem se přihlásila na tříměsíční podnikatelský mentoring, protože ji znám už delší dobu, znám její práci, vyhovuje mi její přístup i vedení.

Když pak vypustila nabídku na první běh skupinového mentoringu pro podnikatelky, moc dlouho jsem neváhala, protože to bylo přesně pro mě!
Ta nabídka mě opravdu oslovila a teď si moc děkuji za rozhodnutí jít do této možnosti.

Docela jsem se v mém projektu Máma podnikatelka plácala, nešlo mi jasně vyjádřit, co chci předat, čím chci ženám pomoci, jaká je moje kredibilita a co jim mohu přinést. Nešlo mi napojit se to, jak se ty ženy cítí (protože já už tím prošla dávno), v čemž mi právě Evča neskutečně pomohla.

Za ty tři měsíce jsem si ujasnila spoustu věcí ve svém podnikání, které mě dřív ani nenapadly.

Vyladila jsem svou nabídku, vyřešila si spoustu kroků, které předtím nedávaly smysl mým klientkám, poznala se s dalšími skvělými ženami, které mi byly oporou a hlavně měla podporu v Evči, které jsem se mohla kdykoliv na cokoliv zeptat a cítila jsem podporu, přijetí, ochotu mi pomoci. Nebyla jsem na to sama, a to je pro mě opravdu mega důležitý. Evi, děkuji ti za tvou pomoc i podporu a těším se v budoucnu na další spolupráci 🙂
Pavla Chlupová
projekt Máma podnikatelka
S Evičkou je to vždy velká jízda, a během programu přišlo mnoho aha momentů, moudrých rad a nový pohled na mé podnikání. Ke vstupu do mentoringu mě motivovala má situace, kdy jsem se v podnikání cítila stále na začátku a zaseknutá na stejném místě. a tak jsem se rozhodla vstoupit do programu, ve kterém nám Evička věnovala plnou podporu a péči.
Evička nejdříve zmapovala naše aktuální podnikání a společně jsme nastavily kroky pro posun vpřed. Ve chvílích, kdy jsem si nebyla jistá sama sebou a tím, co dělám, mě Evička nakopla, nastartovala a motivovala udělat akční kroky, společně jsme rozebraly při skupinovém mentoringu aktuální situaci a rozklíčovaly můj problém. Vždy mi ukázala nový pohled na mou situaci a jak ji mohu obrátit k lepšímu.

Během mentoringu jsem si ujasnila svou vizi v podnikání, návaznost mých služeb, vytvořila prodejní stránku pro službu Lesní wellness, naučila se, jak napsat prodejní příspěvky na sociální sítě a vytáhla na světlo své bloky a strachy.
Během mentoringu jsem zažívala propady, ale i rozjezd k akčním krokům.

Postupně jsem se ladila, nenásilně odbrzdila své podnikání a ucítila impuls ho dále rozvíjet. Něco ve mně se pohnulo a já pocítila radost, že mohu bez tlaku, přesto s jasnými kroky tvořit svůj srdcový projekt. V mentoringu jsem se také seznámila s dalšími skvělými ženami, kdy jsem zažila podporující prostředí a vzájemný respekt a pomoc. Za to vše děkuji Evičce a jejímu úžasnému mentoringovému programu.
Naďa Hynková
Cesta k souladu