Kdo jsem

„Přišel velký propad energetický, emoční a sebedůvěra byla na nule. Nejdřív jsem se snažila pracovat na sobě jako mámě,
potom na sobě jako ženě, a pak jsem pochopila, že není co vylepšovat, že jsem v pořádku taková, jaká jsem.“ 

Mé jméno je Eva Křivánková a jsem mámou dvou malých bytostí, partnerkou, dcerou, lektorkou litevštiny a nadšenou průvodkyní žen na jejich cestě k sobě, k ženství a ke smyslnosti.

Celé své rané mládí jsem byla směrována k vysokoškolskému vzdělání a k povolání učitelky, čemuž jsem dostála svou prací lektorky na Masarykově univerzitě.

Po narození dcery jsem se ve volném čase začala nořit do témat výchovy a respektující komunikace, ale když pak na svět přišel ještě syn, všechno, co mi do té doby dávalo smysl, bylo najednou totam.

Přišel velký propad energetický, emoční a sebedůvěra byla na nule. Prostě mi nešlo být mámou dvěma dětem. Nejdřív jsem se snažila pracovat na sobě jako mámě, potom na sobě jako ženě, a pak jsem pochopila, že není co vylepšovat, že jsem v pořádku taková, jaká jsem. 

A s tímto zjištěním přišla obrovská úleva, dočerpávání energie se stalo prioritou ne proto, abych něco zvládla, ale prostě jen tak. Pro mě samotnou.

A tak jsem se začala zajímat o svou dětskou lásku – psychologii, díky podpoře žen jsem začala pronikat do světa emocí, sebelásky i posvátné sexuality, prošla jsem kurzem koučování, průvodkyň ženských kruhů a spousty dalších.

A od toho už byl jen krůček k ženským kruhům (teď v zimě a na jaře se inspiruju archetypy), koučování a kurzům o ženské cykličnosti a smyslnosti. 

Jako třešničku na dortu beru tvorbu přechodových rituálů na míru, které alespoň jednou v životě přeju každé z nás.

A přeju nám také spoustu radosti i respekt a pochopení k ostatním emocím, dostatek sebedůvěry, díky které můžeme dělat to, co nás baví, a ne to, co bychom měly, lásku k sobě samé a úctu k tělu a smyslnosti. ❤️

Kde na mě můžete narazit?