Super, povedlo se!

dárek je na cestě do tvého emailu.
(a druhý čeká níže 😉 )

Pokud sis můj email ještě nepřesunula do Přijaté pošty, raději zkontroluj i promo/ hromadná/ spam složku.

A teď druhý dárek co pro tebe mám!

Zvu tě na webinář zdarma, už toto pondělí 5. 6.,
Už nechci být vzteklá!

Jestli chceš jít do hloubky svých emocí, pochopit je a skoncovat s nimi, využij tuto příležitost. Nestíháš? Bude i záznam 😉 

Už nechci být vzteklá

3 kroky k emoční pohodě

webinář ZDARMA
5. 6. 2023 ve 20 hodin

spokojená, rodinná pohoda

Už nechci být
vzteklá

3 kroky k emoční pohodě

webinář ZDARMA
5. 6. 2023
ve 20 hodin

spokojená, rodinná pohoda

Už to prostě nechceš zažívat?

Ty výbuchy vzteku, kolikrát kvůli maličkosti.

A ještě k tomu výčitky, žes to zase nezvládla.

Už nevíš, co s tím?

Chceš být dobrá máma, laskavá, chceš se se svým mužem normálně bavit. A fakt se snažíš, jenže už nemáš z čeho brát…

A tak křičíš, jsi podrážděná nebo smutná ve chvílích, kdy se chceš radovat. Ve chvílích, které si chceš užívat, ale jako bys to nedokázala.

A abys toho neměla málo, zavalí tě pocity selhání, protože se v tu chvíli cítíš jako neschopná partnerka a hrozná máma, která nedokáže svým dětem zajistit láskyplný domov.

Spolu to zvládneme!

Abys našla odvahu to změnit.

Abys zklidnila svůj vztek a ctila své hranice.

Abys zvládla smutek a překonala frustraci.

Abys šla dnem s úsměvem na rtech.

♥♥♥

A právě proto jsem pro tebe připravila
mimořádný webinář zdarma!

.

Kdo tě provede?

Jmenuju se Eva Křivánková, jsem máma, partnerka a žena, která si na mateřské prošla vyhořením. Byla jsem vyčerpaná, emoce mi lítaly jako na houpačce a cítila jsem se jako hodně špatná máma.

A pak jsem našla odvahu to změnit. Nejdřív v hlavě, když mi došlo, co se se mnou děje a jak se dá s emocemi pracovat, pak v těle, když jsem to konečně začala žít, a nakonec doma. Když jsem začala pomáhat sobě samé, najednou jsme s mužem lépe komunikovali a děti nám to krásně zrcadlily. A i když náročné situace, o kterých jsem si myslela, že spouští můj vztek, tu byly pořád, ten vztek se začal zmírňovat

A to si prostě nemůžu nechat pro sebe :-), takže jsem to začala měnit i v dalších rodinách, uvnitř žen. Na konzultace a do mých kurzů vstupují ženy (a je jich už více než 3 000), které chtějí změnu z pocitu nespokojenosti, frustrace, pohlcujícího smutku a vybublávajícího vzteku do ukotvení v sobě, porozumění emocím a do síly vzít to konečně do svých rukou.

Tvůj kurz mě inspiroval, motivoval, podpořil a tak jsem zase o velký kus blíž u sebe. No, a jak se měním já, nějak se přidává i manžel… Aniž bych cokoliv říkala, zařadil víc letmých doteků během dne, milých slůvek a pochval…
Jitka Štipčáková
Pocítila jsem větší SEBEDŮVĚRU, že život je v mých rukách a já mohu dokázat to, co si přeji.

Díky kurzu jsem určitě šťastnější. Začala jsem VNÍMAT své hranice a hlídat si je. Začala jsem na sebe být LASKAVÁ. Taky jsem vlídnější ke svým chybám nebo emocionálním reakcím. Z mého života se téměř vytratil pocit viny. A dávám si větší pozor na situace, kdy bych něco MĚLA. Vím, že si mohu plnit své sny. Zjistila jsem, že štěstí není jen pro někoho, ale pro všechny, kdo si ho DOVOLÍ.
Petra Pokorná
Milá Evi, děkuji za konzultaci na téma vztahy a intimita. Máš úžasný přístup. Děkuji za tipy, se kterými pracuji a posouvám vnímaní své sexuality více do souladu a lehkosti. Moc se mi líbil Tvůj pozitivní a otevřený přístup. Podporu předáváš s radostí a nadšením.
Blanka Lohrová
Kurz mi pomohl se nezbláznit!

Do kurzu jsem šla s vírou, že už je to jediné, co mi může pomoci se nezbláznit. Vyplatilo se! Naučila jsem se, jak to jde líp, jak se umět radovat, jak se mít ráda a obohatila jsi mě plno „aha” momenty. Pomohla jsi mi pochopit, proč se něco děje zrovna tak a ne jinak, a jak z toho případně ven. Už teď na sobě pociťuju velké změny. Dokonce i manžel si všiml, že jsem šťastnější. 
Radka Miková