AUDIOMENTORING

s podporou v zádech
k pohodovému úspěchu 

AUDIOMENTORING

s podporou v zádech
k pohodovému úspěchu

Podnikej plně podpořená a vedená.

Rozhoduj se vědomě a poučeně.

Prodávej, jako bys byla na nejlepším rande svého života.

Dělej své podnikatelské kroky rozumně a s důvěrou.

Podporuj svou vizi a záměr.

Důvěřuj sobě samé a dovol si plnou podporu, rady a motivaci.

Jdi vstříc svému úspěchu, radosti a pohodovým příjmům.

Váháš často, který krok je pro tebe ten pravý?

Jak zvolit ten nejlepší název?

Jak vyladit svůj prodejní magnet a

jak konstantně a úspěšně přitahovat ty správné klient(k)y?

♥♥♥

Pak už neváhej ani minutu a pusť si do uší efektivně zacílené rady
motivaci pro tvé praktické kroky,
která tě zbaví obav a pomůže ti rozpustit vnitřní sabotéry a brzdy tvého úspěchu.

S PODPOROU V ZÁDECH DOJDEŠ DÁL
Společně necháme vyrůst tebe i tvé sny.

Pomůže ti mentorka do uší 🙂

Mgr. Eva Křivánková, motivátorka a mentorka na cestě k úspěchu a sebevědomí.

Svůj projekt Pramen života ženy, ve kterém podporuje ženy k žití naplněného života i poslání, založila před více než 3 lety při mateřské dovolené. Postupně se z koníčku stalo regulérní podnikání a celý proces Eva umocnila odchodem z univerzity a výměnou “jistoty” zaměstnání za touhu po svobodě a spokojenosti.

Jejími kurzy, workshopy a individuální spoluprací prošlo už víc než 4 000 žen, kterým pomohla v jejich osobním i profesním životě.

Má za sebou mnoho velkých kampaní i přímých prodejů, neustále se vzdělává u nejlepších českých i zahraničních mentorek a mentorů, mindset kouček a marketingových poradců.

Kombinace zkušeností, know-how, podpory a nadhledu ráda předá i tobě.

2měsíční AUDIOMENTORING je tu,
aby tebe a tvůj projekt naplno podpořil a
vynesl tě k výšinám

2 měsíce efektivních rad, smysluplných kroků, podpory a nadhledu

v celkové hodnotě

30 000 Kč

právě teď jen pro tebe za

22 000 Kč

JE TO MOC?

Rozdýcháváš a děsíš se, že to bude další investice, která ti přinese tak akorát díru v rozpočtu?
Vždyť už jsi investovala až moc!
A teď už potřebuješ vidět výsledky!

Chápu, ale podívej se, do čeho jsi zatím investovala?
Do tanečku okolo toho hlavního — TVÉ PODNIKÁNÍ.

To nejlepší pro tebe a tvůj projekt není další kurz, ale vedení, nadhled, smysluplnost a vydělávání peněz.

Jak toho dosáhneš?
Samozřejmě investicí, ale smysluplnou, tedy do fungující cesty přímo pro tebe.

♥ ♥ ♥

AUDIOMENTORING je tu pro tebe, pokud:

audiomentoring

1–2x TÝDNĚ AUDIOMENTORING hlasové i psané zprávy v messengeru či whatsappu.

Každý týden alespoň 1 smysluplný krok k úspěchu a pohodovým příjmům.

Každý týden podpora, vedení a motivace.

celková hodnota
40 000 Kč

jen PRO 2 ŽENY na prázdniny (červenec + srpen)

a PRO 2  ŽENY od září

30 000 Kč

*možnost splátek

Tak a máš to ve svých rukách.

Můžeš dál přešlapovat na místě a

Anebo skočíš a konečně

Máš otázky či pochyby?

Domluvme si volání

Napiš mi na email eva@pramenzivotazeny.cz a domluvíme si volání, na kterém se mě můžeš na všechno zeptat a zjistit, jestli je audiomentoring pro tebe to nejlepší.

Není na co čekat!

Sebevědomá jízda může začít!

Co říkají klientky (a klient) na mentoring se mnou?

Alena Paĺa — jóga a ženské kruhy, č. 1

č. 2

Cyril Kubiš — Hudební hry

Pavla Chlupová — Máma podnikatelka

Jednoznačná důvěra

Nevím jak to Evča dělá, ale umí naslouchat až do hloubi toho co někdy ani nedokážu slovy vyjádřit.

Jednou už mi start vykročit do online podnikání nevyšel, chyběla podpora v jednotlivých krocích, kde jsem se tzv. často zasekla a bránilo mi to pokračovat dál. S Evčou to bylo jiné, protože věděla, jak pokračovat a směřovala mě smysluplně dál

. Cítila jsem vděčnost za každý den, že nejsem na to sama, a hlavně pocit bezpečí a větší jistotu při vystupování z komfortních zón.

Pomoc postavit základy a pokračovat radostně dál je super pomoc, za kterou jsem Evči moc vděčná. Ještě jednou Evi, děkuji, děkuji, děkuji. 🙂
Lenka Šťavíčková
Podpora vysoce citlivých dětí
Zase můžu zářit

Její práce tě nakopne a vystřelí, mentoring je naprosto boží.

Já si díky němu mimo jiné konečně vytvořila první prodejní stránku, která konečně na za něco stojí.

Její individuální provázení je krásné a léčivé. Evča vás prostě nenechá padnout. Když se ti nechce, nebo nemáš síly, dá pochopení, ale zároveň má úžasný tah na branku a vždy najde cestu, jak tě přivést zpět.

Dokáže vidět věci, které ty nevidíš, a posunout tě tak, abys je začala vidět taky. No a přesně takto mě v době, kdy jsem se cítila unavená a bez chuti jít do akce pomohla to zase víc rozjet a já zase můžu zářit a podporovat ženy na jejich cestě za spokojenou myslí i tělem, pořádat ženské kruhy a tvořit nové rituály.
A pokud i tebe volají témata jako sebeláska, vnitřní dítě, změna zapsaných programů, Diastáza neboli rozestup břišních svalů, pánevní dno, funkční střed těla, stav těla bez bolesti, psychosomatika, rituály, byliny, masáže, dechové techniky a jiná podobná témata, budu se těšit na setkání.
Alena Klečková
Celostní podpora ženám na těle i duši
S Evičkou je to vždy velká jízda, a během programu přišlo mnoho aha momentů, moudrých rad a nový pohled na mé podnikání. Ke vstupu do mentoringu mě motivovala má situace, kdy jsem se v podnikání cítila stále na začátku a zaseknutá na stejném místě. a tak jsem se rozhodla vstoupit do programu, ve kterém nám Evička věnovala plnou podporu a péči.
Evička nejdříve zmapovala naše aktuální podnikání a společně jsme nastavily kroky pro posun vpřed. Ve chvílích, kdy jsem si nebyla jistá sama sebou a tím, co dělám, mě Evička nakopla, nastartovala a motivovala udělat akční kroky, společně jsme rozebraly při skupinovém mentoringu aktuální situaci a rozklíčovaly můj problém. Vždy mi ukázala nový pohled na mou situaci a jak ji mohu obrátit k lepšímu.

Během mentoringu jsem si ujasnila svou vizi v podnikání, návaznost mých služeb, vytvořila prodejní stránku pro službu Lesní wellness, naučila se, jak napsat prodejní příspěvky na sociální sítě a vytáhla na světlo své bloky a strachy.
Během mentoringu jsem zažívala propady, ale i rozjezd k akčním krokům.

Postupně jsem se ladila, nenásilně odbrzdila své podnikání a ucítila impuls ho dále rozvíjet. Něco ve mně se pohnulo a já pocítila radost, že mohu bez tlaku, přesto s jasnými kroky tvořit svůj srdcový projekt. V mentoringu jsem se také seznámila s dalšími skvělými ženami, kdy jsem zažila podporující prostředí a vzájemný respekt a pomoc. Za to vše děkuji Evičce a jejímu úžasnému mentoringovému programu.
Naďa Hynková
Cesta k souladu
K Evči jsem se přihlásila na tříměsíční podnikatelský mentoring, protože ji znám už delší dobu, znám její práci, vyhovuje mi její přístup i vedení. Když pak vypustila nabídku na první běh skupinového mentoringu pro podnikatelky, moc dlouho jsem neváhala, protože to bylo přesně pro mě!
Ta nabídka mě opravdu oslovila a teď si moc děkuji za rozhodnutí jít do této možnosti.
Docela jsem se v mém projektu Máma podnikatelka plácala, nešlo mi jasně vyjádřit, co chci předat, čím chci ženám pomoci, jaká je moje kredibilita a co jim mohu přinést. Nešlo mi napojit se to, jak se ty ženy cítí (protože já už tím prošla dávno), v čemž mi právě Evča neskutečně pomohla. Za ty tři měsíce jsem si ujasnila spoustu věcí ve svém podnikání, které mě dřív ani nenapadly. Vyladila jsem svou nabídku, vyřešila si spoustu kroků, které předtím nedávaly smysl mým klientkám, poznala se s dalšími skvělými ženami, které mi byly oporou a hlavně měla podporu v Evči, které jsem se mohla kdykoliv na cokoliv zeptat a cítila jsem podporu, přijetí, ochotu mi pomoci. Nebyla jsem na to sama, a to je pro mě opravdu mega důležitý. Evi, děkuji ti za tvou pomoc i podporu a těším se v budoucnu na další spolupráci 🙂
Pavla Chlupová
projekt Máma podnikatelka
Konzultace s Evou byla super! 🥳

Dodala mi odvahu, podporu a také mi pomohla vysvětlit problém z několika dalších perspektiv, na které jsem, díky své zainteresovanosti v něm, zapomněla.

Moc doporučuji si takovou podporu taky dopřát! 
Wendy Indruchová
Hlas ženství
Vylezla jsem z ulity

Eva mi pomohla ujasnit si, jaké kroky teď potřebuju podniknout, abych vylezla z ulity a začala o sobě dávat vědět světu a hlavně lidem, kterým můžu být přínosem.

Eva opravdu dokáže bez zbytečných omáček vystihnout nejdůležitější a nejefektivnější kroky k rozjezdu podnikání, které jsou použitelné i pro mámu s malými dětmi za zadkem😃 Evu doporučuji všem, kdo chtějí efektivně pohnout se svým podnikáním😉”
Adéla Bendová
Lékařka

Čas běží, přidáš se?
Pojď žít svůj život na vlně spokojenosti, energie a hojnosti.